Вас вітає нова доставка японських страв Yuki Sushi.

Ми пропонуємо Вам асортимент суші, а також гарячого рису і азіатської локшини, приготованих за традиційними японськими рецептами. Нам очевидно, що Ви прекрасно знаєте, про що йдеться і у Вас є своє власне уявлення про те, якими вони мають бути, а тому ми не будемо загострювати на цьому увагу. Всього лише запропонуємо Вам їх у нас скуштувати. Сподіваємося, ви не будете розчаровані!

У нас високі стандарти якості. Ми не готуємо роли, як напівфабрикати. Ми починаємо робити замовлення тільки тоді, коли Ви нас про це попросите, зробивши замовлення по телефону або на нашому сайті. Всі продукти для готування робляться з-під ножа, мінімізуючи ризик того, що вони виявляться хоч якимось чином не свіжі. Так Ви отримуєте найсвіжіші суші з дотриманням всіх критеріїв, де риба залишається холодної, а рис ледь встигає охолонути.

Кожен з працівників нашого маленького підприємства пройшов довгий шлях з вивчення готування японських страв і дбайливої доставки їх до клієнта. За нашими плечима довгий час роботи в інших закладах і мережах-ресторанах з їхнього приготування, а тому у нас сформувалася власна думка про них - що таке справжні, якісні суші. Адже не секрет, що там де великі обороти, якість кінцевої продукції йде на другий план.

Ми знаходимося тільки на початку нашого шляху, але впевнені, що на нас чекає велике майбутнє. Ми підняли для себе планку, окресливши мету, і прагнемо стати кращими на ринку доставки суші в Києві. Нам немає сенсу себе нахвалювати - замовте у нас і зробіть про нас висновки самостійно!

Хоча, на даний момент, ми доставляємо нашу продукцію на обмеженій території, а наше меню не на стільки велике, як хотілося б, у нас великі плани щодо розширення в самий найближчий час.

Ми розглядаємо Вас, нашого клієнта, як довгострокового партнера, а тому ваше задоволення нашим продуктом - запорука нашого успіху. Ми потребуємо Вас, як Ви потребуєте смачних суші, і ми дуже розраховуємо на нашу співпрацю.

З найкращими побажаннями, команда Yuki Sushi.