Наш телефон: (067) 343-66-66

Ми знаходимося: Харківське шосе, 174 (всередині закладу "Червоний хутір").

Замовлення приймаються щодня з 10.00 до 22.00.

Мінімальна сума замовлення для безкоштовної доставки - 300 грн.

Ви можете зробити замовлення і на меншу суму, але в такому випадку вам доведеться оплатити вартість послуг нашого кур'єра - 100 грн. 

Доставка здійснюється по усьому Києву.

Базовий час доставки 1 година. Більш точний час доставки Вам повідомить наш оператор.

Просимо звернути увагу, що у нас діє акція на САМОВИВІЗ та на ДОСТАВКУ ролів і суші: купуючи 1 позицію з нашого суші-меню (крім гарячих страв, салатів і напоїв), ви отримуєте точно таку ж позицію у подарунок. Про те, що ви хочете забрати своє замовлення, скориставшись акційною пропозицією, повідомте нашого оператора.

*Знижки не суммуються з іншими акціями та знижками

Ви можете зробити замовлення на певний час (в тому числі і для САМОВИВОЗУ). Для цього вам необхідно зателефонувати на наш телефон (067) 343-66-66, або зробити замовлення на нашому сайті, вказавши при цьому бажаний час доставки на адресу або готовність страви на певну годину для самовивозу. Будь-ласка, намагайтеся зробити таке замовлення за 2 годин до бажаного вами часу доставки або видачі. 

Своє замовлення ви можете забрати за адресою: Харківське шосе, 174 (заклад "Червоний хутір").

Так само всередині закладу ви можете зробити замовлення на наші страви в рамках звичайного ресторанного обслуговування через офіціанта.

Оплата здійснюється тільки національною валютою. Ви можете оплатити, як готівкою так і своєї електронної карткою нашому кур'єру. У разі, якщо ви захочете скористатися карткою, постарайтеся повідомити це нашому оператору, що б кур'єр приїхав з переносним терміналом.