1+1 на суші та роли з доставкою! Купуєте один рол або суші і отримуєте другий такий самий у подарунок!Вибрати

Замовити суші з доставкою додому

Замовити суші додому в Києві!

Замовити суші додому в Києві ви можете за допомогою нашого сайту або зателефонувавши по телефону. Наші оператори із задоволенням проконсультують Вас на нашу меню, поточним акціях і умов доставки і оплати.

Швидка доставка суші!

Доставка суші в Києві здійснюється власною службою експрес-доставки, тому ми можемо Вам гарантувати максимально швидку доставку до дверей вашого будинку і офісу. Оплату замовлення можна здійснити готівкою або банківською картою. У наших кур'єрів завжди є здача при готівковому розрахунку!

Ваше замовлення суші буде укомплектований усіма необхідними аксесуарами, які зроблять Вашу трапезу зручною і приємною: одноразові палички, японський хрін «Васабі», маринований імбир, соєвий соус, серветки, зубочистки, жувальні гумки. Вкажіть оператору, скільки персон буде присутній при трапезі, і ми доставимо дані опції кожному Вашому гостю!

Тільки якісні суші!

Всі страви в нашому ресторані починають готувати виключно після оформлення Вашого замовлення, що гарантує незмінно високу якість кожного замовлення. Для приготування суші в Києві ми використовуємо тільки якісні інгредієнти від перевірених постачальників і виробників.